O nás

Tvoříme reklamy, které fungují. Reklamní agentura, která rozumí vašemu cíli.

Firma Agentura BOOM byla založena roku 1995. Nabízíme DTP a grafické práce, velkoplošný tisk, kampaně, reklamní předměty, informační systémy budov, vývěsní štíty, světelné reklamy a další. Vyrábíme letáky, vizitky, digitální tisk, billboardy, reklamní předměty, polepy aut a výloh a další.


Náš tým

Know-how

Členové našeho týmu mají letité zkušenosti a talent ve svém oboru. Tento talent se nadále rozvíjí prací v přátelském a pozitivním prostředí, kde všichni táhnou za jeden provaz a své zkušenosti a vědomosti neustále prověřují a zdokonalují. Dokážeme vyrobit cokoliv, od razítka až po billboard.

Team profíků

Vaši zakázku s vámi nekonzultuje pouze jeden člověk, ale hned několik členů našeho týmu. Naši zaměstnanci jsou ostřílenými veterány reklamní branže a každý z nich má bohaté zkušenosti ve svém oboru. Vždy cítíme potřebu své znalosti a dovednosti neustále zlepšovat a zdokonalovat.

A proto věříme, že každý může v diskuzi přispět a nabídnout pohled z unikátního úhlu tak, abychom pro každého klienta našli individuálně vyhovující řešení.

Technologicky vyspělé zázemí

Naši zaměstnanci nejsou to jediné, co se v naší reklamní praxi neustále zdokonaluje a posouvá kupředu. K poskytnutí kvalitních služeb potřebujeme spolehlivé a moderní nástroje.

Můžeme Vás ujistit, že ať už jde o tisk vizitek či letáků, výrobu bannerů, polepů na auta, dodání firemního textilu nebo třeba výrobu veletržního stánku, jde o produkty, které vznikly kombinovaným kvalitních materiálů a zkušeností z reklamního oboru.

Zaměřujeme se na vytváření silných značek a dosahování skutečných výsledků pro naše klienty.

Nejen reklama, ale kalkulované komunikace, které vás odlišují od konkurence, zapojují vaše klienty a přinášejí skutečné výsledky.


Řekli o nás

Díky agentuře Boom jsme získali nový a moderní firemní design, který nás odlišuje od konkurence. Jsme nadšeni z kvality a rychlosti jejich práce.

S agenturou Boom spolupracujeme již několik let a jsme velmi spokojeni. Nabízejí komplexní služby v oblasti reklamy a propagace, včetně grafického studia, výstavnictví, vlajek a textilu, světelné reklamy a dalšího. Jsou vstřícní, flexibilní a cenově dostupní.